هشدار به تمام اعضای پُر افتخار ح.د.خ.ا.!

تجارت و خیانت به صدها هزار عضو ح.د.خ.ا. و شهیدان گلگون کفن و رفته گان این حزب!

 

نویسنده: ش. صارم

 

رفقا، همرزمان!

امروز یکشنبه تاریخ ۱۷ دسامبر سال ۲۰۰۶ میلادی، طبق معمول به سایتهای افغانی اینترنتی مراجعه کردم، که تصادفاً چشمم به مطلبی در سایت "مشعل" زیر عنوان "محفل بخاطر یادبود از زنده یاد محمود بریالی و اظهار خیر مقدم به هیأتی که بخاطر خاک سپاری وی به کابل، افغانستان مسافرت کرده است"، افتاد و برای من نیز جالب بود و علاقه گرفتم آن را مطالعه کنم چون چند روز قبل جنازۀ محترم محمود بریالی برادر زنده یاد ببرک کارمل را در ترکیب هیئتی جهت به خاکسپاری به کشور دوستداشتنی ما افغانستان انتقال دادند.

هنوز تازه مصروف مطالعه بودم، که در سطر سوم چنین خواندم : «. . .، محفلی از سوی جناب حاجی محمد محقق رهبر حزب وحدت مردم افغانستان و وكیل در پارلمان، از ساعت سه تا شش عصر، در تالار بالروم هوتل انتر كانتینتال کابل، برگزارشده بود.». بلی، رفیق عزیز! تو گویی دنیا بالایم تاریک شد و مات و مبهوت شدم. چه یک افتضاح! چه یک رسوایی! از خود بیخود شدم. سراپایم به لرزیدن شروع کرد. فکر کردم خواب میبینم. اما، نی، خواب نبود، این یک حقیقت بود و حقیقت است. شوربختانه این ما هستیم که به خواب عمیق غفلت فرورفته ایم و هنوز هم بیدار نشده ایم و تکان نخورده ایم.

رفقا ! لُطفاً بیدار شوید! اینها دارند بالای ما تجارت سیاسی میکنند. با خاینین هیچ گاهی در یک راه نروید! اینها به آرمانهای مقدس حزب پُر افتخار ما ح.د.خ.ا.، شهیدان گلگونکفن فامیلهای ما و شما و مردم عادی کشور ما ، که جانهای شیرین و زنده گی شان را در صفوف قوای مسلح کشور ما به خاطر دفاع از نوامیس ملی و تمامیت ارضی کشور ما قربان کرده اند و در برابر همین دشمنان سوگند خوردۀ مردم و کشور ما، که عبارت از همین تنظیمهای  به اصطلاح "جهادی!" هفتگانه و هشتگانه مستقر در پاکستان و ایران، که علیه ملت ما، مردم ما، حزب ما و حاکمیت ما به دستور بیگانه گان سلاح و تفنگ به دست گرفته بودند و میجنگیدند، و ما هم از کشور خود، مردم خود، حزب خود، حاکمیت خود دفاع میکردیم، که سرکردۀ یکی از همین باندهای مخرب و آدم کُش هم "حاجی محمد محقق! رهبر حزب وحدت مردم افغانستان و وكیل در پارلمان،..." می باشد که از اعضای هیأت تشیع جنازه كه از خارج به افغانستان مسافرت کرده اند، محفلی از سوی ایشان، از ساعت سه تا شش عصر، در تالار بالروم هوتل انتر كانتینتال کابل، برگزارشده بود .

رفقا! شما به باریکی مسأله و موضوع لُطفاً دقت کنید. در گزارش سایت "مشعل" آمده است: ". . . در پایان، اسد الله كشمند عضو هیأت، به نمایندگی از دوستان همراه از دعوت آقای محمد محقق و برگزاری محفل، قدر دانی نمود و از بزرگداشت نسبت به شخصیت زنده یاد محمود بریالی و پذیرایی از هیأت سپاسگزاری ابراز داشت.".  حالا شما خود برای یک لحظه خوب فکر کنید و لُطفاً تعمُق کنید! کی از کی پذیرایی کرد و کی از کی قدردانی و سپاسگذاری کرد؟؟؟ چرا؟

رفقای عزیز! آگاهان سیاسی امور! لُطفاً سکوت نکنید. از کجا معلوم که محمد محقق به دستور نخست وزیر پیشین، یکتن از اساسگذاران حزب! در افغانستان، یک پرچمدار!، عضو سابق بیروی سیاسی ح.د.خ.ا.، سلطانعلی کشتمند بر اساس زد و بندهای پنهانی که از گذشته ها با وی داشت و حالا هم دارد، این پذیرایی را سازمان داده باشد؟؟؟ این تشتِ رسوایی بار اول نیست که میشکند!!!

به هر صورت. این مطلب را که نوشتم فقط  دادن یک چراغ نارنجی و حتی دادن یک چراغ سرخ به تمام رفقای متعهد، وفادار، با ایمان و معتقد به چپ و مبارزۀ دادخواهانه به خاطر انسان زحمتکش میباشد!!!

رفقا! با ما و شما خیانت کرده اند و دارند خیانت هم میکنند! من ایمان دارم که بیشتر از این بالای سرنوشت ما و سرنوشت کشور و مردم ما بازی کرده و تجارت کرده نمیتوانند!!! لُطفاً هشیار و بیدار باشید! فریب یک تعدادِ از رهبران خاین را نخورید. فریب سازمان به اصطلاح " نهضت فراگیر دموكراسی و ترقی افغانستان" را نخورید. آزموده را آزمودن خطا است !!!

معامله گران را شناسایی کنید و هر چه زودتر افشأ و رسوا کنید. از امکاناتِ محدود خود استفاده کنید و دست به قلم ببرید و از آرمانهای مقدس تان و از مردم تان دفاع کنید. چشم اُمید مردم مظلوم ما به طرف ما و شما که قشر آگاه و  روشنفکر مترقی کشور هستیم میباشد.

 

زنده باد مردم زحمتکش افغانستان

مرگ بر معامله گران و دشمنان جنبش چپ مترقی

گزارش منتشره را در سایت "مشعل" مطالعه کنید:

 http://www.mashal.org/home/main/payamha.php?id=00523

 

 

 

 

 

توجه:

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org