چهارشنبه، ۵ اگست ۲۰۰۹


کمیسیون "غیر شفاف" برای انتخابات "شفاف"
 

در مصاحبه ها و مناظره های تلویزیونی که با کمیسیون "مستقل" انتخابات صورت گرفته است همیشه از "شفافیت" انتخابات تأکید به عمل آمده است، در حالیکه خود کمیسیون در انجام مسئولیت های خود فاقد شفافیت بوده و معلوم نیست که به نفع کی و زیر فرمان کدام نهاد با گرفتن معاشات هنگفت دالری وظایف خودرا پیش میبرد. و از سوی دیگر نتوانسته است یا اصلاً نمیخواهد که ملیون ها دالر سیاه که از "پشت پرده" توسط مافیای بین المللی مواد مخدر، جاسوسی، و دیگر منابع شیطانی برای عده ای از کاندیدان به صورت "شفاف" سرازیر میشود کنترول و بررسی و مخالفین را تشخیص و "شفافیت" انتخابات را حراست نماید.

و در "رحم" این کمیسیون یک مولود به نام "سمع شکایات" موجود بود که به شکل مرده به دنیا آمد! و از ان کاری گرفته نشد!

در مناظره ها چنین واقعیت ها مطرح شده است، اما کمیسیون "شفاف" انتخابات تا اکنون نتوانسته است جواب قانع کننده "شفاف" و مستندی ارئه نماید به جز چرخیدن در یک تنگنای مجهول و تاریک!!

جای تعجب نخواهد بود که در افغانستان اشغالی، و در یک کمیسیون "مستقل" خالص "شفاف" و "افغانی" برای انتخابات "شفاف" و خالص افغانی عده ای از خارجیان به شکل "شفاف" جا به جا شده اند و مسئولیت های بزرگی را به دوش دارند! و دستورات "امر" و "نهی" خودرا پیاده مینمایند.

چنانچه کاندیدانی هستند که در دورۀ "جهاد" غیراسلامی و "طالبان" جنگل منش درنده دست های شان به خون مردم افغانستان آلوده است، اما کمیسیون "مستقل" انتخابات چه تصامیمی را به منظور جلوگیری از آن آدمکشان و حفاظت "شفافیت" انتخابات اتخاذ کرده است؟!

در این جا بیتی از شاعری قدیمی به یادم آمد:

گر همین مسجد همین ملا بود حال طفلان خراب می بینم!

گزارشگر "اصالت" از شهر کابل

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org