پنجشنبه، ۲۴ سپتمبر ۲۰۰۹

دوکتور نجیب الله زنده است و زنده خواهد بود

(به مناسبتِ سیزدهمین سالگردِ شهادت دکتور نجیب الله)

ملالی (افغان)

وقتی صفحه های تاریخ ورق زده شود تاریخ همه رویدا ها را در ذهن ما تداعی میکند و در برابر همه، رویداها با نظریات مختلف مواجه می‌شویم افتخار به مادرانی که فرزندان قهرمان و با شهامت را تربیه و تقدیم جامعه نموده اند که امروز در ردیف بزرگمردان جهان نام پر افتخار و جاویدانی دارند که از جمله شهید قهرمان و پر افتخار حزب دموکراتیک خلق افغانستان محترم دوکتور نجیب الله است که به دشمن تسلیم نشد و به خاطر آرمان ‌های مردم و ملتش ظالمانه به دار کشیده شد.

روزی را بیاد دارم که بعد از بیرون شدن قوای شوروی سابق از مرز های افغانستان، این رهبر فقید در چهار راه "آریانا" بیانیهء پر شور و تاریخی را ایراد نمود تمام اعضای حزب دموکراتیک خلق افغانستان (حزب وطن) همه با یک صدا برای دفاع از تمامیت ارضی به ایجاد کمربند های امنیتی آمادۀ خدمت شدند، ما شاهد قربانی هزاران تن رفقای جوان و شریف خود استیم.

رفیق شهید و باشهامتِ حزب ما زنده یاد دوکتور نجیب الله همیشه روح شان شاد باد که نفس هایش و قطرات خونش به خاطر منافع مردم و نجات مردم از دامن امپریالیزم آمریکا و گروپ های استخباراتی مختلف در وطن ریخت دشمن در محل وی را به دار آویخت که تاریخ افغانستان این جنایت را فراموش کرده نمی ‌تواند و مردم به روحش دعا می ‌فرستند. همه مردم افغانستان متقاعد به این‌ اند که ادارۀ سالم و مردمی حاکمیت حزب دموکراتیک خلق افغانستان جوابگوی نیازمندی مردم فقیر و بیچارۀ افغانستان بود. انارشیزم و بی‌ کفایتی حکومات یکی پی دیگر به اثبات رسیده و در طول تاریخ افغانستان جنایت و خیانت شان از حد بیرون است.

در فرجام نمیتوانم با کدام کلمات تأسف خود را به خاطر از دست دادن همچو مرد قهرمان با جمعی از اعضای حزب بیان کنم، در کشور ما دزدان و جنایت کاران "قهرمان ملی" می ‌شوند وطنپرستان و قهرمانان واقعی موقتاً از روی جبر تاریخ به فراموشی سپرده می ‌شوند اما نباید فراموش کرد دوکتور نجیب الله زنده است و زنده خواهد بود، روحش شاد باد!

 


 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org