مژده به علاقمندان کتاب

و

مژده به آنهایی که می خواهند سرنوشت و سرگذشت واقعی کشور ما افغانستان را در تاریخ بخوانند.

 

چاپ سوم کتاب دوجلدی {سیطرۀ ۱۴۰۰ سالۀ اعراب بر افغانستان} از پژوهشگر نامی کشور ما "سلیمان راوش" با قطع و صحافت زیبا و مرغوب از چاپ برآمد.

چاپ سوم این اثر گران سنگ و گرانمایه بیانگر استقبال هموطنان حقیقت جوی میهن ما  می باشد. پیش از آنکه ما در بارۀ این اثر تحقیقی چیزی اضافه نماییم بهتر است جملاتی از نویسندۀ توانا و ارجمند داکتر اکرام عثمان را به نقل گیریم که می نویسند:

«سيطرهء ۱۴۰۰ سالهء اعراب بر افغانستان» يک تأليف جدی و تأثير گذار می باشد. صرف نظر از دقت و اهتمام فراوانی که مؤلف در نوشتن چنين کتابی حجيم و سرشار از دقت و ژرف انديشی بخرچ داده است اين اثر يک پژوهش شجاعانه، ضروری و روشنگرانه نيز می باشد.

. . .  تا جائی واقفم بيشترينه آثاری که در گسترهء تاريخ افغانستان نوشته شده اند در اصل تکرار مکرر رويداد هايی می باشند که به گونه های مختلف نشخوار شده اند و بيان دوباره و چندين بارهء گفته های و شنيده هايی می باشند که از فرط يکنواختی، ديگر نه طعم دارند و نه سمت و سوی آموزشی و پژوهشی . . .»

همچنان داکتر شجاع الدین شفا نویسنده و پژوهشگر بنام ایران نیز در این اثر پُرمایه مقدمۀ نوشته که خوانندگان عزیز را به یک سری از واقعیت های انکار پذیر آشنا می گرداند.

 

 علاقمندان کتاب میتوانند برای به دست آوردن این اثر گرانبها با شماره تیلیفون و ایمیل ادرس ذیل در تماس شوند:

 

0031+610214279

helmand100@hotmail.com

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

www.esalat.org