پیام تسلیت

محترم مرحوم  گل احمد (شیفته)

 

هموطنان گرامی !

روز پنجشنبه ۲۷ می ۲۰۰۹، ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر خبر تأثر آور فوت محترم گل احمد (شیفته) نویسنده و شاعر پرتلاش و پرکار به دفتر مجله (نشریه زن) رسید که واقعأ تکان دهنده بوده، اما به جز صبر به کارکنان این نشریه و خواستن مغفرت برایشان دیگر کدام راهی وجود ندارد.

این فاجعهء ادبی و فرهنگی را مؤسس و دست اندرکاران مجلۀ (نشریه زن) و جریدۀ (قیام) با اظهار تسلیت و همدردی به فامیهای محترم (شیفته) و عزیز هموطنان و فرهنگ دوستان گرامی، نه تنها خود ها را غم شریک فامیل های مرحومی دانسته، بلکه با تأسف ابراز میدارند که ضایعه بس بزرگی فرهنگی و ادبی در جمعیت افغانی در این شهر و همچنان صدمه بس عظیمی برای مجله بوده و هست.

محترم آغای (شیفته) یک شخص متدین، متواضع، متفکر و خیرخواه بودند ایشان همیش وقت گرانبهای خود را در غربت و دور از میهن به پژوهیش و نگارش موضوعات مختلف سپری میکردند. تا همه از آن مستفید گردند.

محترم گل احمد (شیفته) یکی از نویسندگان و شاعران برجسته افغانستان بوده و مضامین پُرمحتوای ایشان نتها در مجلات و نشرات مختلف کابل، بلکه در نشرات برون مرزی همیش به نشر میرسید. در اینجا قابل تذکر است که مجله (نشریه زن) در شهر وانکور کانادا افتخار همکاری این نویسندۀ شهیر را حاصل نموده بود، با ارسال مضامین پُر محتوی تاریخی، ساینسی و غیره و غیره ایشان صفحات مجله را تزئین می بخشید و به خوانش شما عزیزان قرار میگرفت.

اما، امروز جای ایشان در بین جمعیت افغانی و نشریه خالی بوده، خاطرات و نوشته های گرانبهای شان در دل های ما زنده و جاوید خواهد بود

دوستان عزیز، امروز ما همه برای وداع با محترم آغای (شیفته) گرد هم شده و دست دعا بلند کرده از درگاه ایزد بی نیاز فردوس برین برای مرحومی و صبر جمیل به فامیل های عذادار نیاز مینماییم.

 با عرض حرمت

مؤسس مجله (نشریه زن): شفیقه (نورزی)

مدیر مسوول جریده (قیام) امان معاشر

 

E-mail address: noorzay4481@shaw.ca

 

 

جمعه، ۲۹  می ۲۰۰۹

 

توجه !

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با کسب مجوز کتبی از «اصالت» مجاز است !

کليه ی حقوق بر اساس قوانين کپی رايت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد.

Copyright©2006 Esalat

 

 

www.esalat.org