پیام محمد ظاهر دقیق

 

به گردانند ه گان محترم سایت وزین «اصالت»!

 نخست اجازه دهید که پیروزی های بزرگ سایت «اصالت» را که در مدت و زمان کوتاهی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، کلتوری و فرهنگی نصیب شما شده است تبریک و تهنیت عرض نمایم.

ابتکار همه گرداننده گان «اصالت» را و بخصوص پشت کار و زحمات شباروزی رفیق «فضلی» قابل ستایش بوده و از کار و فعالیت این سایت در عرصه های گوناگون حمایت می نمایم.

بنظر من گشایش سایت اینترنتی «اصالت» هر فردی را که در مکتب پرچم داران آزادی و عدالت مبارزه کرده باشد بفکر و به یاد دوران پرشور و احساسات عمیق انقلابی دوران کارمل عزیز میاندازد.

ما جوانان دوران کارمل واقعاً به مکتب کارمل افتخار داریم و او برای ما یک الگو، سپر و کوه بزرگ بخاطر مبارزه بود.

مکتب کارمل همان مکتب ح.د.خ.ا است: مبارزه بخاطر رفاه و سعادت انسان زحمتکش، تأمین عدالت اجتماعی، خدمت صادقانه در راه وطن، مبارزه بخاطر دموکراسی، رشد فرهنگ و کلتور جامعه افغانی، رفع عقب مانده گی ها، احترام عمیق به عنعنات و رسوم مردم، احترام به دین مقدس اسلام.

هزاره های جوان انقلابی بخاطر تطبیق این آرمانها شهید شدند و جانهای شیرین خود را از دست دادند. روح آنها شاد باد!

بهر صورت، ما باید از گذشته ها درسهای حماسه و تاریخی را استنتاج نماییم.

تاریخ به عقب بر نمیگردد. سایت «اصالت» بطور پایه دار به مثابه مشعل فروزان ناشر اندیشه های چپی معاصر افغانستان و تمام مردم افغانستان بطور پیگیر به کار خود ادامه داده و با گذشت هر روز یکی از سایت های پُر طرفدار و سراسری برای همه افغانهای سراسر دنیا مبدل گردیده است.

 شاد و موفق باشید.

با درود های رفیقانه

محمد ظاهر دقیق 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org