پیام تبریکی

 

 رفقای نهایت گرامی، دوستان عزیز، دست اندرکاران گرانقدر سایت بی نظیر «اصالت»!

 مراتب احترام رفیقانه من، خانواده و رفقای را که تا هنوز به یاد اندیشه ها، اهداف، خاطره ها، قهرمانی ها و فداکاری های رفته گان خود، شهیدان گلگون کفن و حماسه آفرین حزب شهیدان و قهرمانان (ح.د.خ.ا.) و خصوصاً به یاد مبارزه های شجاعانه و پرافتخار رفقای همسنگرِ خود زنده هستند، پذیرا شوید!

 چند ماه قبل از امروز یکی از رفقا برای من تلفن کرد و از من پرسید که آیا در این روزها صفحه های سایتها را مطالعه کرده ام؟ دیگر چیزی برایم نگفت، سوال برایم پیدا شد و به صفحه اینترنت مراجعه کردم، در قطار سایر سایتها، سایت جدید «اصالت» توجه من را به خود جلب کرد و داخل سایت شدم و با دیدن تصویر رهبر گرانقدر، فرزند صدیق مردم افغانستان، شخصیت مبارز و مرد بزرگ تاریخ، زنده یاد رفیق ببرک کارملِ عزیز، علاقه مندی من را بیشتر ساخت و با دقت بیشتر تمام مطالب سایت وزین «اصالت» را به خوانش گرفتم.

 شمع درخشنده آن را درخشنده تر آرزو کردم و برای دست اندرکاران اش موفقیت و پیروزی آرزو نمودم. مدت زیادی نسبت نداشتن سیستم دری در کامپیوترم، نتوانستم تا پیام خود را بفرستم، زیاد ناآرام و بیقرار بودم؛ هیچ نوع امکان ارتباطی در دست نداشتم و تصمیم گرفتم تا چند کلمه به انگلیسی تحریر نموده و به آدرس سایت زرین «اصالت» فرستادم و شماره تلفن منزل را نیز نوشتم و از مسؤولان و رفقای عزیز تقاضا کردم تا با من تماس بگیرند. خوشبختانه دو روز بعد زنگ تلفن به صدا درآمد و رفیق گرانقدر و مهربان با صدایی رسا و جذاب سلام داد و خود را معرفی کرد، که یکی از همکاران سایت «اصالت» میباشد؛ در عالم ناشناسی مانند این که سالهایی دراز با هم بوده باشیم، به ابراز صادقانه و صمیمانه حرفهایی نشت کرده از اعماق دل و روان همدیگر پرداختیم و در همین میان طرف مقابل را جوان دلیر و انسان فداکار و فرزند رفیق همسنگرِ خود یافتم. موصوف، محترم (فضلی) بود، که از صحبت با او خورسندم.

 من از طریق این پیام، سپاس بیکران و مراتب امتنان خود را نثار مسؤول سایت «اصالت»، رفیق محترم «همت» و رفیق محترم «فضلی» و تمام دست اندرکاران سایت میدارم و پیروزی های بیشتر شان را آرزو دارم.

 رفقای عزیز!

 من منحیث یک سپاهی ح.د.خ.ا.، که مدت زیاد عمر خود را در کنار و مانند سایر رفقا و فرزندان دلیر، فداکار و حماسه آفرین این حزب در مبارزه به خاطر دفاع از تمامیت ارضی کشور، استقلال و حاکمیت ملی افغانستان عزیز، در دفاع از منافع خلطهای تحت ستم، در مبارزه جهت تأمین عدالت اجتماعی، ایجاد تساوی حقوق زنان با مردان، در مبارزه علیه استعمار، استثمار و امپریالیزم و تجاوز های بیگانه گان بر قلمرو کشورمان و کشورهای که تازه به استقلال رسیده بودند، در مبارزه به خاطر دفاع از منافع زحمتکشان کشور و منطقه و همچنان در مبارزه برای دفاع از جنبشهای آزادی بخش و رهایی بخش ملی سپری و وقف نموده ام، (به نوبه خود این ابتکار و اقدام جسورانه شما دست اندرکاران سایت وزین «اصالت» را به دیده قدر نگریسته، پیروزی ها و کامگاری های روز افزون شما را در امر ادامه این رسالت بزرگ تاریخی (هزاران سپاهی و سر سپرده گان سر افراز ح.د.خ.ا.) آرزو دارم.

 میخواهم، از طریق این پیام آماده گی همکاری خود، اعضای فامیل و رفقای را که تا هنوز به هیچ یکی از جزایر و فراکسیون های ایجاد شده از بدنه حزب قهرمانان و شهیدان (ح.د.خ.ا.) پیوندی ندارند، به شما ابراز نمایم. از جانبی، این ابتکار دلیرانه شما رفقا را در جهت تشکل و یکپارچه گی تمام رفقای اصیل و مبارزان صادق به آرمانهای آغازین حزب و اساس گذاران خردمند آن به فال نیک میگیرم.

 در اخیر یکبار دیگر، مناسبت خجسته ایجاد و فعال شدن سایت زرین «اصالت» را به شما و از طریق شما به تمام رفقا و علاقه مندان آن صمیمانه تهنیت گفته، موفقیت شما را آرزومندم.

 

با تقدیم احترام.

گنجعلی عبدالله، حمیده عبدالله

 مورخ 21/11/2006

 از کشور سویدن

 

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org