انقلاب هفتم ثور ۱۳۵۷

 راه پیشرفت ترقی و تعالی و راه برای گسترش اهداف مترقی و

 ایجاد یک حکومت ملی و دموکراتیک برای خلق های ستم دیده ای میهن عزیزم افغانستان

 
امین الله مفکر امینی

در قدمه ای نخست، سی و دومین سالروز انقلاب هفتم ثور را به تمام فرزندان صدیق حزب دموکراتیک خلق افغانستان، این حزب قهرمانان و شهیدان، از نام رهبران صدیق و اصیل آن در راس زنده یاد رفیق ببرک کارمل عزیز، شاد روان نور محمد تره کی، شهید میراکبر خیبر، و زن مبارز و نامدار وطن و ایجاد گر سازمان دموکراتیک زنان افغانستان و رهگشای جنبش آزادیخواهانه دختران، زنان و مادران میهن، رفیق دکتورس اناهیتا راتب زاد و همچنان زن مبارز میهن محترمه جمیله پلوشه و صدها زن مبارز دگر میهن و همسنگران و همرزمان متحد دیروز و امروز ما چه در داخل میهن و چه خارج آن تبریک عرض نموده و بروان پاک شهیدان ح.د.خ.ا. و سایر وطنپرستان صادق و خیرخواه وطن اعم از جوانان، دختران، زنان ومادران، پدران که با پیوند با نام حزب دیموکراتیک خلق افغانستان و دفاع از اهداف و مرام آن جانهای شیرین شانرا از دست داده اند خیر و برکات اخروی از بارگاه ایزد متعال خواهانم.

 در قدم ثانی، بآن مبارزین صادقی که باهداف مرامی حزب دموکراتیک خلق افغانستان که در اولین اسناد مرامی آن و با پیروزی انقلاب ثور ۱۳۵۷ تسجیل بوده و اهداف بعدی اش در فیصله ها و تصامیم شورای ا نقلابی دولت جمهوری دموکراتیک افغانستان و تزهای کمیته مرکزی ح.د.خ.ا.، نیز مسجل بوده است با ایمان کامل و نظرداشت شرایط دیروزی و امروزی قاطعانه به پیش میروند و به خاطر رهایی خلقهای زیر ستم میهن عزیزما افغانستان از زیر یوغ استعمار و استثمار نو و کهنه قاطعانه و صادقانه میرزمند کامیابی و سر بلندی نیز از خداوند متعال و (ج) استدعا میدارم.

 من گرچه چون سایر رفقای رزمنده ای ح.د.خ.ا. در حد توان فکری و دانش سیاسی ام مطالبی راجع به ماهیت انقلاب ثور و اهداف مرامی ح.د.خ.ا.، و دستاوردهای آن با تذکر بعضی اشتباهات، مطالبی نگاشته ام و شمه ای از جنایات باصطلاح مجاهدین نامنهاد و باالنسبه مقایسه انقلاب ثور ۱۳۵۷ را با فاجعه ای خونبار، غارتگر و خانمان سوز هشتم ثور ۱۳۷۱ بقید قلم آورده که خصوصا از طریق سایت پرمحتوا و مترقی «اصالت» به نشر رسیده است و گرداننده گان و دست اندرکاران سایر سایتهای پرمحتوا بخصوص سایت «اصالت» و سایت پرمحتوای سپیده دم نیز مطالبی مبسوطی نگاشته اند اما جای تأسف است که هستند عده ای که هنوزهم از تاریخ وطن درس عبرت نگرفته اند و بخاطر دلخوشی باصطلاح چار غارتگر یعنی سردسته های مجاهدین نام نهاد و متحدین آن، عقل، علم، خرد و دین مبین اسلام را در ترازوی ریایی به تول گذاشته و به فاجعه هشتم ثور ۱۳۷۱ مهر حقیقت می زنند و عده ای این فاجعه را کامیابی مجاهدین با دستان خالی می پندارند. وای باین حقیقت گویا نی که با تمام اسناد و اعترافات دستگاه های آی. ایس.آی پاکستان و سیای آمریکا و وابسته گان شان که معترف صریح به کمک های نظامی، پولی و بکار گرفتن شیوه های مختلف تبلیغاتی و تربیه جانیتکاران در کمپ های تروریستی پاکستان و سازماندهی و دخالت مستقیم و غیرمستقیم شان در امور داخلی میهن ما و سقوط حاکمیت حزب دموکراتیک خلق افغانستان و دولت جمهوری دموکراتیک افغانستان از صحنه، و تبدیل افغانستان به یک جهنم و مرجع عمده ای صدور مواد مخدر در جهان، معترف اند و چشم دید های مردمان شرافتمند و مسلمان میهن نیز شاهد این ویران کاریهای آنان بوده و صدها ویدیو فلم های مستندی مبنی بر تخریب وطن و سایر جنایات این جانیان و سرسپرده گان ارتجاع موجود است، فاجعه ای هشتم ثور ۱۳۷۱ را افتخارات مجاهدین نام نهاد و جانیان میدانند. من بطور خلاصه و با یک ایمان کامل میگویم که دیگر جایی برای حاکمیت دایمی این سردسته ها و دار و دسته های شان و کهنه پسندان در وطن محبوب ما نخواهد بود.

 پیروزی از پوینده گان راه حق و عدالت واقعی و خط بطلان کشیدن به ستم قرون اوسطایی و جامعه مرد سالاری در وطن خواهد بود و زود یا دیر این آرمان مقدس یعنی ایجاد یک جامعه مستقل، آزاد و سربلند مبتنی بر ایجاد یک حکومت ملی و دموکراتیک توسط همان فرزندان صدیق ح.د.خ.ا. و حامیان ملی و بین المللی شان تحقق پذیر خواهد بود.

 

به پیش به سوی وحدت عام و تام نیرو های مترقی و دوران ساز!

جاوید باد خاطرۀ شهدای انقلاب ثور ۱۳۵۷

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org