چرا شکرالله شیون و خاوران و . . . به پاچۀ ملت دندان انداخته اند؟؟؟


شکرالله شیون

«نبرد - همگام»

شکرالله شیون که در شهر استراسبورگ/ فرانسه زنده گی میکند، چندی قبل وبلاگی را بنام پرخانه جافر خان به همکاری چند فاشیست تازه به دوران رسیده گرداننده گی میکرد و در آن وبلاگ همه شخصیت های ملی و بین المللی را عقده مندانه و بیمارگونه، مساویانه تحقیر، توهین و دشنام میداد و اکنون با همکاری تعدادی از بیماران تازه به دوران رسیده با راه اندازی «خاوران» به دسیسه، توطئه و رنگ و نیرنگ مشغول است.

اینان در اثر حمایت گروه مشخصی از سران جنگ، قتل و آدم کشی به هر وطنپرست اصیل و به هر افغان با نجابت مشغول دسیسه کاری و توطئه چینی هستند.

این پست فطرت ها تنها نیستند، گروهی از انسانهای که علیه ملت عقده دارند و از کشتن، بستن و بردن خسته نشده اند و این بار از این طریق برای تسلی عقده های بیمارگونه و سادیستی شان به فعالیت خصمانه آغاز کرده اند و آنچه که از طریق خاوران، شیون و . . . به نشر میرسد دسیسۀ آشکارا بوده که بر ملت ستم دیده میخواهند راه گیری کنند.

اگر به سایت خاوران دقت شود، ثابت میشود که چه هدف شوم و پلید را تعقیب می کند، هر نوشته، پاراگراف و سطری آن دروغ، دسیسه و نیرنگ بوده که بر ضد افغان و افغانستان ادامه دارد.

شیون و خاوران با جعل کاری، نیرنگ و پست فطرتی میتوانند هر حقی را ناحق وانمود کنند. اینان از شیوه های خاصی استفاده می کنند و به هر نام و نشانی جعل کاری و دسیسه چینی می کنند. اگر سر تا پای خاوران و شیون نظر اندازی شود بدون یاوه گویی، دسیسه کاری و بی هویتی چیزی دیگری به چشم نمیخورد اینان با دسیسه های رنگارنگ بارها و بارها در نشریه های مختلف بنام و نشانهای گوناگون بر علیه روشنفکران وطن قرار گرفته اند. چندی قبل با دسیسه ی می خواستند که کابل پریس را فریب بدهند ولی میر هزار با متوجه شدن این توطئه دست رد به سینه ی آنان کوبید.  

خاوران، و شیون بیماری های فاشیستی دارند و این یاوه گویی اول و اخیر شان نخواهد بود و شما شاهد باشید که این شیوه را بر ضد فرزند دیگری وطن ادامه خواهند داد و اگر عقده های این سادیست های بیمار با این نوشته فروکش کند من به خاطری که دندان آنان از پای دیگران قطع شود آماده هرگونه خطر هستم، اما اینان مریض هستند و با این روش عقده های شکست خویش را می خواهند جبران کنند . تا جائیکه مربوط به من میشود، با نوشتن این چند سطر اعلام می کنم همه نوشته های که شیون و خاوران بر ضد فرزندان وطن بکار میبرند دسیسه ی آشکارا بوده و ادامه بحث را مفید نمیدانم. یاهو........

 شنبه، ۲۸ جون ۲۰۰۸

 

 

اصالت» در قبال یادداشت بالا به قلم «نبرد - همگام» هيچ مسووليتي ندارد و با احترام به آزادي بیان و دموکراسي  نمي خواهد سانسور کند و دست رد به سينه ی نويسنده گان بزند)

 

 

 

 

 

توجه:

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org