جمعه، ۱۹ جون ۲۰۰۹

درود بر زنانی که

 در صف مقدم مبارزات ضد رژیم جمهوری اسلامی قرار دارند!

 

 امروز، صحنه سیاسی جامعه را دو صف مقابل هم رقم می‏زند. در یک طرف رژیم زن‏ستیز جمهوری اسلامی به همراه دار‏و دسته های گوناگون مرتجع و مداحانش؛ و طرف دیگر میلیون‏ها زن و اکثریت مردم، کارگران، دانشجویان، جوانان و روشنفکران قرار دارند؛ که مصمم هستند مبارزات خود را به طور گسترده در جهت سرنگونی کلیت نظام ارتجاعی جمهوری اسلامی سازمان دهی کنند.

در صحنه‏ی مبارزات در تمام شهرهای ایران صف میلیون‏‏ها زن و مردی است که دست به اعتراض و مبارزه خونین زده‏اند. مبارزه برای تسویه‏ حساب با نظامی که سی سال کل جامعه‏ی ما را به اسارت کشیده است. امروزمحاکمه‏ی کلیه سران ارتجاعی جمهوری اسلامی در میدان نبرد خیابانی به پیش می‏رود. زنان و به خصوص دختران جوان در مبارزات خیابانی و تظاهرات ها در صف مقدم مبارزه قرار دارند. این زنان با مبارزات‏شان نشان دادند، که عزمشان را جزم کرده‏اند تا همراه با سایر اقشار و طبقات مردم در مبارزات غرورآفرین نقش عمده خود را بازی کنند. این زنان تصمیم دارند با کل نظام جمهوری اسلامی که بردگی و فرودستی را تحت نام های اصلاح طلب و یا اصول‏گرا بر آنان تحمیل کرده اند، تصفیه حساب قطعی کنند. این زنان در روزهای اخیر نقش پیشروئی را در مبارزات ضد رژیم بر عهده گرفتند.

اصلاح طلبان مزدور تلاش دارند، تظاهرات میلیونی و گسترده‏ی مردم را به نام خود ثبت و مصادره کنند؛ و اهداف ارتجاعی خود را بار دیگر بر آن تحمیل نمایند. این مرتجعین می‏خواهند با گرفتن برخی امتیازات به نفع دار‏و‏دسته‏ی ارتجاعی خود، آن را پیروزی اعلام کنند و با این دسیسه می خواهند مردم را به خانه‏ هایشان بازگردانند. اصلاح طلبان مرتجع می خواهند مبارزات سازش ناپذیر دختران و پسران جوان را به دارودسته های منفور حزب الهی نسبت دهند؛ و بدین طریق با جوانانی که در صف مقدم مبارزه قرار دارند و با حمله به مراکز ارتجاع، حمله به بانک‏ها، به آتش کشیدن موتورهای نیروهای بسیج و حزب الله و... ارتجاع را به درستی نشانه رفته اند، مرزبندی کنند. با این فریب و نیرنگ می خواهند از خشم و نفرت این جوانان جلوگیری کرده و با خیال خام خود جلوی رشد و رادیکال شدن مبارزات را سد کنند. زهی خیال باطل! مبارزات چند روز گذشته نشان داد که توده های جان به لب رسیده بخصوص بخش پیشرو و رادیکال آن برای سرنگونی کل رژیم جمهوری اسلامی در مبارزه شرکت کرده اند.

ما زنان باید تلاش کنیم در نبردهای خیابانی، با سازمان‏دهی و شعارهایی که کل جناح‏بندی‏های حکومت جمهوری اسلامی را هدف می‏گیرد؛ شرکت کنیم. باید بتوانیم در این مبارزات غرورآفرین خواسته‏های خود را به طور مشخص طرح کنیم.

 

·  حجاب اجباری نمی‏خواهیم، حکومت زور نمی خواهیم!

·  حکومت سنگسار نمی‏خواهیم!

·  ای دختران نترسید، ما همه با هم هستیم!

·  ما زن و مرد جنگیم -  بجنگ تا بجنگیم!

·  هاله نور رو دیده - جنگ ما رو ندیده

·  توپ، تانک، روسری دیگر اثر ندارد!

·  آن خس و خاشاک تویی- پست‏تر از خاک تویی

·  شور منم، شوق منم - دختر پر شور منم

 

 

 

سازمان زنان هشت مارس (ایران ـ افغانستان)

١٧ ژوئن ۲۰۰٩ برابر ۲٧ خرداد ١۳٨٨

 

www.8mars.com

 

http://heshtemars.blogfa.com

 

Zan_dem_iran@hotmail.com

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org