حبيبه صادقى

 

رفقاى عزيز گردانندگان و دست اندر كاران نشرات وزين «اصالت» درود ها و تمنيات نيكم تقديم تان باد!

من هم به نوبهء خود هفتمين سالگرد نشرات غنى، آموزنده و پر محتواى «اصالت» را بشما و در سيماى تان به همه كسانى كه به شكلى باين نشرات پيوند دارند تبريك و تهنيت ميگويم.

اين هفت سال برههء زمانى مثمرى بوده كه هم بيشكسوتان حزب مان خود را حين مرور نشرات و صداهاى ثبت شده یافته اند و هم جوانان مان كه از وقايع سه -چهار دهه قبل اطلاع كافى نداشته اند  بيشترين معلومات را از طريق سايت «اصالت» بدست آورده اند.

همينكه صفحهء «اصالت» را باز مينماييم خود را در آن مييابيم، مثليكه عجين شده بوجود مان باشد، از خود مان، آيينه تمامنماى فراز و فرود هاى سى-چهل سال زنده گيي پر بار مان باشد، كه هست!

از همه گذشته همينكه به سخنان آتشين، دقيق و صريح رهبر خردمند حزب مان -زنده ياد ببرك كارمل گوش فرا ميدهيم، يكبار ديگر به حقانيت راه مان، مكتب اشاعه گر صداقت و راستين كه آموزگارش همان كارمل فقيد بود پى ميبريم و بخود ميباليم كه راه ما راه درست و بحق بود؛

كارى را كه به جمع آورى اين گنجينهء ناياب-حرف هاى ماندگار كارمل بزرگ چه قبل از قدرت و چه در زمان قدرت و چه در زمان باز نشستگى شان بوده اهتمام ورزيده ايد نه تنها قابل قدر، بلكه هم مايه افتخار و مباهات است.

 يكبار ديگر ضم با احترامات و تهنيت ام، مؤفقيت هاى شايانى را براى تان آرزو مينمايم.

با درود هاي فراوان،

 حبيبه صادقى

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org