داکتر آرین

 

فرخنده باد هفتمین سالگرد «اصالت»

 

داکتر آرین

 

رفقای نهایت گرامی و دوستان عزیز همت و فضلی!

به شما و به تمام سرایندگان قلم و نویسندگان گرامی سایت وزین «اصالت» و قلم بدستان متعهد، امین و فداکار که اندیشه و نیروی خود را در راه خدمت به وطن و به مردم قرار داده اند، هفتمین سال نشرات سایت «اصالت» را تبریک و تهنیت میگویم.

در سالهای که گذشت «اصالت» در عرصه های اجتماعی، سیاسی، علمی و فرهنگی ناشر اندیشه ها و افکار دموکراتیک خلق بوده و در زمینه های وحدت، اتحاد و تشکل وطنپرستان نقش برازنده داشته است و ما شاهد عشق، علاقه، محبت و صفای شما رفقای گرامی نسبت به وطن و فرهنگ ما، تاریخ و مردم آن بودیم.

همچنان لازم به یاد آوری و ضرور است تا بگویم که «اصالت» بصورت اخص در میان تمام رسانه های همگانی بیرون مرزی ما، گرانقدر و یگانه سایتی است که با بزرگداشت از بزرگترین مردی تاریخ میهن ما در قرن گذشته - زنده یاد ببرک کارمل، توانسته است تا هویت سیاسی، ملی و فرهنگی کشور ما را حفظ و رشد بدهد.

رفقای گرامی! مسؤولیت بزرگی که بدوش شما گذاشته شده است با عزم استوار، اندیشه و عمل خردمندانه به بهترین شکل آن انجام داده می شود و با توجه به زحمات عشق و انگیزه ای پاک و انسانی شما، تلاش تان در این راستا به حیث مبارزان راه دموکراسی و انسانیت قابل قدر، سپاس و تقدیر است.

با درود های رفیقانه – داکتر آرین.

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org