به مناسبت هفتمین سالگرد نشراتی سایت وزین «اصالت»
 

بصیر دهزاد

 

محترم انجنیر همت مدیر مسوول سایت وزین و پر خواننده «اصالت»!

هفت سال قبل تحت مدیریت شما فرهنگی گرانقدر سایت «اصالت» اولین قدم نشراتی اش را در جهان پهناور اینترنتی گذاشت. این سایت از اولین روز های که در چشم خواننده گان سایت های افغانی آشنا گردید، توجه خاص خواننده گان را با جذبه خاص بخود جلب نمود. این سایت در یک مدت کوتاه از جمله سایت های پر خواننده گردید که بیشترین روشنفکران و صاحبان اندیشه ترقیخواهانه در هر دوشنبه ها با اشتیاق این صفحه خواندنی را باز مینمودند و مطالب دلچسپ آن را به خوانش میگرفتند.

اکنون با گذشت هفت سال این صفحه اینترنتی به یکی از سایت های پر خواننده مبدل گردیده است که به شیوه خاص ژورنالستیک توجه خواننده را به خود جلب مینماید.

اینجانب که یکی از علاقمندان این سایت  بوده هفتمین سالگرد این سایت اجتماعی و سیاسی را به خواننده گان آن و اخصاً مدیر مسؤول آن به جناب انجنیر همت تبریک و تهنیت میگویم.

از جناب انجنیر همت که همیشه در نشر نوشته های اینجانب در این سایت با پیشانی باز همت گمارده و زمینه ی به خوانش گرفتن مضامین ناچیز مرا به خواننده گان ممکن ساخته و در ادامه همکاری باعث تشویق بیشتر من و سایر دوستان گردیده است، سپاس و تشکرات تقدیم می نمایم و موفقیت های بیشتر  شان را در ارائه خدمات با مسئولیت فرهنگی خواهانم.

بصیر دهزاد

 

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org