فضل الرحمن پاڅون

 

به سایت وزین و رسالتمند «اصالت»!

رفیق عزیز و گرانقدر محترم فضلی، رفقا و دست اندرکاران گرامی را سلام و عرض حرمت تقدیم است.

بدینوسیله ضمن ادای احترام بشما رفقای عزیز و گرامی هفتمین سالروز نشرات سایت انترنتی «اصالت» را تبریک عرض نموده و آرزومند موفقیتهای مزید شما میباشم.

من یکی از علاقمندان سایت زیبا و وزین «اصالت» بوده و روزانه بالاستثناء از آن دیدن نموده از مطالب دلچسپ و تحلیل های سیاسی آن  مستفید میشوم و نیز از بخش کتابخانه آن مطالب مورد علاقه خویشرا بدست میاورم.

انعکاس اوضاع جاری کشور، منطقه و جریانات روزمره بین المللی و نشر مضامین تحلیلگرانه یکی از موارد خاصی است که به آن دلچسپی خاص داشته و خیلی آموزنده میباشد.

رفقای گرانقدر، مصاحبه های شما با شخصیت های ذیصلاح و صاحبنظر و نیز ترجمه های که از منابع خارجی در رابطه به افغانستان انجام میدهید یکی دیگر از موارد خاص و مورد علاقه من و علاقمندان این سایت وزین است.

به همینسان از توجه خاص شما پیرامون مسایل اقتصادی، فرهنگی و یادی از فرزندان با شرف حزب که جان های شیرین شانرا بخاطر آرمانهای والای حزب قربانی کرده اند و شجاعانه و مردانه در جهت دفاع از آزادی، تمامیت ارضی، استقلال، وحدت ملی، و حاکمیت ملی و نیز در برابر توطئه های ارتجاع و حامیان بین المللی قرار گرفتند درخور توجه است که از شما در زمینه سپاسگذارم.

رفقای محترم: فرزندان با شرف حزب ما راه خودرا آگاهانه بخاطر ترقی، دموکراسی واقعی و تامین عدات اجتماعی انتخاب کردند و بخاطر آرمانهای شریفانه و انسانی آن استوار به پیش رفتند که همه کارنامه های شان ثبت تاریخ است.

من باور کامل دارم که نقش شما و اصالت در راه بیداری توده های وسیع بخصوص در شراط کنونی کشور بس خطیر و سازنده است. آگاهی دادن از پرابلمهای کشور در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و نیز نقض صریح از نورمهای حقوقی بخصوص از حقوق اتباع کشور و نیز افشای جنایات تکان دهنده و سازمانداده شده وجیبه ملی همه است که در نشرات سایت «اصالت» جایگاه خاص خودرا دارد.

در خاتمه با تجدید سلامهای رفیقانه موفقیتهای مزید شما را در پیکار تان تمنا مینایم.

جاوید باد صلح و آزادی.

نابود باد جنگ و جنگ افروزان.

 فضل الرحمن پاڅون

 

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org