غوث الدین میر

 

جلالتماب گرامی  جناب فضلی بزرگوار عرض ادب و احترام به خدمت شما تقدیم میدارم،

اجازه بدهید تا از نام کانون فرهنگ افغان در اتریش و انجمن همبسته گی با مهاجران افغان در اروپا فصلنامه بانو و سایت  کانون فرهنگ افغان در اتریش اکیس به شما و سایر دست اندرکاران این سایت پربار هفتمین سالگرد نشراتی  «اصالت» را تبریک عرض بدارم.

«اصالت» آنچه را در این مدت انجام داده است رسالتی است که اصالت بزرگی را با آن حمل میکند و همراه با آن برای دموکراسی و آزادی بیان چنان ره گشایی میکند که هر خواننده این تارنما بخوبی می تواند به آن ره بسوی آزاد اندیشی و دگراندیشی بگشاید.

با معذرت نسبت مصروفیت که داشتم کمی دیر تر پیامم را به شما میفرستم ولی باز هم میخواهم پیامم پیام تبریکیه و همچنان پیام همدلی و همگامی با شما و تمام نهاد های فرهنگی اجتماعی و روشنگری باشد.

آرزو دارم که روزی شاهد چندین دهه فعالیتِ سایت وزین «اصالت» باشیم به همین امیدواری شما را به الله سپرده موفقیت های مزید تان را یکبار دیگر آرزو میبرم.

با احترام،

غوث الدین میر،

رئیس کانون فرهنگ افغان در اتریش

سرپرست انجمن همبسته گی با مهاجران افغان در اروپا

و صاحب امتیاز سایت اکیس و فصلنامه بانو

 

* از  لُطف، محبت و ذره نوازی دوست نهایت عزیزم محترم غوث الدین میر در حقم امتنان نموده سپاسگزارم، من همیشه اظهار کرده ام که خادم، خدمتگذار و خاک پای زحمتکشان میهن عزیز و دوستداشتنی ام افغانستان هستم. (ع . ق . فضلی)

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org