فرخنده باد هفتمین سالگرد نشراتی «اصالت»

نورالدین همسنگر

 

در پیوند با هفتمین سالگرد سایت ارزشمند «اصالت»، بهترین و صمیمانه ترین تبریکات قلبی خویش را به گردانندگان فرهیخته و پر تلاش این سایت، محترم انجنیر فضل الرحیم «همت» و محترم ع. ق. فضلی تقدیم داشته، موفقیت های بی پایان شانرا در همه زمینه های زنده گی آرزو میدارم.

بدون تردید سایت «اصالت» بمثابهء ناشر اندیشه های ترقیخواهانهء مردم عذاب دیدهء ما توانسته است، وظایف و مکلفیت های خطیر تاریخی خود را در مقطع حساس کنونی کشور بخوبی و با درایت کامل به انجام برساند.

«اصالت» بحیث یکی از اثر گذار ترین رسانه تبلیغی و ترو یجی همواره نقش ویژه یی در امر بیان و بازتاب بموقع مسایل و واقعیت های ملموس کشور، منطقه و جهان داشته است که باید آنرا به دیدهء قدر نگریست.

سایت «اصالت» با بکار گیری شیوه های درست و پذیرفته شدهء ژورنالستیک با دفاع و حمایت قاطعانه از آرمانهای والا و متعالی مردم، آگاهانه علیه هر گونه تبعیض و تمایلات ناهنجار قومی، سمتی، زبانی و مذهبی قد برافراشته و مبلغ راستین و واقعی اتحاد و همبستگی میان مردم، نیروهای سالم اندیش ترقی خواه و تحول طلب، گروه ها و سازمانهای عدالتجو و روشنفکران رسالتمند کشور بوده است.

در این امر نهایت با اهمیت میهنی بخاطر به ثمر رسانیدن آرزو ها و نیاز های مبرم و حیاتی مردم رنجدیدهء کشور برای همه کارگزاران و خامه پردازان هدفمند «اصالت» پیروزی های بزرگ و توانایی های بیشتر کار و تلاشهای گسترده و موثر تمنا می نمایم تا باشد در آینده ها نیز چون مشعل تابناک و درخشان در پهنهء فعالیت های روشنگرانه خویش از جایگاه خاصی در کنار سایر رسانه های تبلیغی و ترویجی بهره مند شود.

با درود های فراوان،

نورالدین همسنگر

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org