پیام شاد باش

به مناسبت هفتمین سالگرد نشراتی سایت وزین «اصالت»

رحمت حسن

 

سایت نشراتی «اصالت» بخاطر بیان آرمانهای اصیل، اصولی و واقعبینانه اصالت پسندان پا بعرصه شبکه انترنتی  گذاشت.

این سایت طی مدت هفت سال نشرات منظم خویش، مسائل بغرنج سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را در سطح کشور و جهان بوسیله مضامین، مقالات، تبصره ها و ابراز نظر های خود گردانندگان و همچنان سایر همکاران به صورت کتبی، تصویری و مستند بدست نشر سپرده خوانندگان، علاقمندان و بخصوص اعضای رزمنده و متعهد ح.د.خ.ا. (حزب وطن)، دگراندیشان و اقشار مختلف جامعه را در جریان حوادث گذشته و تاریخی کشور قرار داده و ازین طریق خدمات بس ارزنده ای را به صورت موثر و مفید انجام داده است.

رنگ، فورم و ارجحیت قایل شدن به حقایق تاریخی، مبارزات بر حق وطنپرستان و نوع دوستان بشریت را طور شاید و باید با امانت داری و رسالتمندی با کمترین کاستیها پیروزمندانه به پیش برده و در آینده نیز با ثبات و متانت زاید الوصفی این شیوه را که مورد پسند همگانی قرار خواهد گرفت ادامه خواهد داد.

من در این مختصر، دیدگاه خود را که ناشی از علاقمندی ام در پی نشرات برون مرزی و روشنگری است، از شیوه کار نشراتی سایت وزین «اصالت»، مسوولین و دست اندرکاران ورزیده و رفیق نهایت گرامی انجنیر فضل الرحیم "همت" که با کمال درایت و کفایت لازم مسئولیت «اصالت» را با رسالتی که دارد انجام میدهد بیان داشته، این سالگرد با شکوه را از صمیم قلب به شما رفقا تبریک گفته، تمنیات و آرزو های موفقیت آمیز فراوان را یکبار دگر نثار تان میدارم.

فقط

رحمت حسن

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org