سرور عامل 

 

رفقای عزیز، گرداننده گان سایت وزین «اصالت» ناشر اندیشه های حزب دموکراتیک خلق افغانستان!

بدین وسیله درود های انقلابی و تبریکات رفیقانه ام را به شما تقدیم میدارم و هفتمین سالزاد پُر افتخار سایت درخشان «اصالت» را خیر مقدم میگویم.

بعد از فروپاشی حاکمیت دولتی ح.د.خ.ا. خاصتاً طی چند سال اخیر خاینین و منحرفین معلوم الحال در داخل حزب ما زیر نام همگونی و همخوانی با شرایط و با همگانی ساختن توبه نامه های شان به نحوی از انحاء در برابر سرمایه و زور سر تعظیم فرود آورده اند. اینان که در همان زمان حاکمیت حزب دموکراتیک خلق افغانستان در هم پیوندی و تبانی با ارتجاع داخلی و خارجی به آرمانهای والای حزب و انقلاب ثور خیانت و جنایت روا داشتند، اکنون با ایجاد لانه های خیانت و جنایت به زعم خود گویا مرگ ح.د.خ.ا. را اعلام داشته اند و این حزب را متعلق به بایگانی تاریخ میدانند.

یکی از حرف های اساسی رفیق ببرک کارمل که من سالیان متمادی در حیرتان با ایشان زنده گی داشتم این بود که حزب دموکراتیک خلق افغانستان زنده است، زنده خواهد بود و روزی دوباره به بستر مبارزات تاریخی به نفع زحمتکشان کشور برمیگردد.

باید به صراحت اعلام داشت که آن روز فرا رسیده؛ نقاب از چهره های خاینین و منحرفین داخلی در ح.د.خ.ا. برداشته شده، حزب بحران های ناشی از سقوط حاکمیت را پشت سر گذاشته و ما آماده ایم مطابق به توصیه رفیق ببرک کارمل با نوسازی و بازسازی اندیشه یی و سازمانی بنیادهای حزب در پرتو آرمانهای آغازین حزب و انقلاب ثور دوباره به بستر مبارزات تاریخی بر گردیم و پرچم پُر افتخار حزب دموکراتیک خلق افغانستان را در عرصه مبارزات سیاسی در مرحله کنونی تاریخی به اهتزاز در آوریم.

برای تحقق آرمانهای حزب دموکراتیک خلق افغانستان، به پیش!

سرور عامل

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org