پیام تبریکی بمناسبت سالگرد سایت وزین «اصالت»

عبدالواسع غفاری

 

پنجمین سالگرد تأسیس سایت روشن نگر «اصالت» را برای بنیانگذاران آن رفقا هر یک محترم انجنیر (همت) و محترم (فضلی) و سایر هموطنان خویش تبریک و تهنیت گفته و موفقیتهای بیشتر این دو پیشگامان را در تحقق آرمانهای مردم زحمتکش و بلا دیده کشور که فعلاً غرق در خون میباشند، آرزو مینمایم. کار و فعالیت مسؤولین و دست اندرکاران مبارز «اصالت» که پرچم عدالت خواهی را مانند سایر همرزمان شان از طریق ایجاد صفحات انترنتی، بلند نگهداشته اند قابل قدر و ستایش میباشد. با ارجگذاری به کار و خدمات چنین فرزندان واقعی کشور با وجودیکه در این دیار غربت و بی وطنی مجبور هستند جهت اعاشه و اباطه خود و فامیل خویش کارهای شباروزی را انجام دهند با وجود خستگی و بیخوابی باقی وقت گرانبهای خویشرا صرف تحقق آرمانهای والای بنیانگذاران و رهبران مکتب منافع زحمتکشان،ترقی، صلح و دموکراسی مینمایند.

هموطنان گرامی و پیروان مکتب زحمتکشان، ترقی و صلح!

با درک واقعی از وضع مردم و کشور خود که روزانه صدها هموطنما به اثر تحقق امیال و آرزوهای شوم دشمنان داخلی و خارجی مردم و وطنما (امپریالیزم، شرکای شان و کشور های همسایه) تلف و معیوب میگردند، ظلم و ستم، چور و چپاول، فساد در همه سطوح به اوج خود رسیده است، باید بجنبیم، بخصوص آنانیکه خارج از کشور زندگی نسبتاً آرام دارند لحظه ئی خود و اولاد خودرا در معرض بمبهای انتهاری، جنگ، فقر، بیماری، تجاوز و سایر جنایات که روزانه در وطنما صورت میگیرد قرار بدهیم و آن خصومتها و دشمنی ها را که عوامل مختلف داشت و دارد کنار گذاشته، با گذشت و ازخود گذری به عوض براه انداختن مباحثات جنجال برانگیز و سند کشیدنها برخ طرف و یا طرفهای مقابل و توهین نمودنها، منحیت یک انسان و افغان با درد در جهت بهبود شرایط فعلی مردم و کشور اقدام نموده با قلب پر از احساس و فداکاری زمینه های وحدت و همدلی را با طرح راه های معقول جستجو نمائید هدف از وحدت جمع شدن تمام همفکران و تعقیب کننده گان منافع زحمتکشان، نیروهای چپ و ترقی خواه میباشد تا در چوکات یک پلاتفورم مشترک که مورد قبول همه قرار گیرد جمع شوند (موقع طرح پلاتفورم مشترک، کشتار، خون ریزی، قتل و جنایات را که روزانه بر مردم و وطن ما تحمیل میگردد پیش نظر خود قرار داده، خورده گیریها و دشمنیهای قبلی را کنار بگذارند) و نقش انسانی و افغانی خود را در مقابل مردم و خاک خویش انجام دهند. چرا که وطن و مردم در تباهی قرار دارند. لذا وظیفه انسانی و اخلاقی همه اعضای سابق حزب دموکراتیک خلق افغانستان (حزب وطن) است تا با درک مطالب فوق و شرایط فعلی کشور پیشگام شده با سعی و تلاش خستگی ناپذیر و دور نمودن مریضی تفرقه و پراگنده گی از همه سلولهای بدن خود از یکطرف زمینه های تفاهم را بین خود بوجود آوردند و از جانب دیگر با تماس با سایر نیروهای مترقی در طرح پلاتفورم مشترک اقدام نمایند و با ایجاد یک تشکل ملی و مترقی مدافع و خدمتگار مردم و وطن خویش گردیم و دیگر از خارج کشور نفاق و تباهی را به داخل کشور خود صادر ننمائیم.

هموطنان گرامی! یکی از مراجع تفاهم و همدلی همه ما که همین سایت های روشنگرانه میباشد که توسط فرزندان صدیق کشور در خدمت ما قرار دارند، ما باید با استفاده مثبت در غنا بخشیدن این سایتها که شامل ارائه معلوماتهای علمی، سیاسی، اقتصادی، حقوقی، ادبی، هنری، تجارب کارهای انجام داده در هر رشتهء که اجرائی وظیفه نموده بودیم، اخبار کشور، جهان و سایر مطالب بشمول برملا نمودن جنایاتیکه فعلاً در وطنما توسط عمال خارجی و اگنتهای استخدام شده شان که با سوء استفاده از نام دین و مذهب، روحیه ضد اسلامی و اسلام ستیزی را در سطح ملی و بین المللی بوجود آورده اند دقیقاً با علل و انگیزه های آن توضیح باید نمود. و این خود یک نوع مبارزه است که شما دانشمندان و کادرهای با تجربه، آموخته های خود را در جهت روشن شدن اذهان عامه قرار میدهید.

در خاتمه به آرزوی اینکه شما گردانندگان سایت «اصالت» با صحتمندی و موفقیت سالهای متمادی با نشرات مطالب ارزنده و آموزنده نقش سازنده ئی را که فعلاً در تاریخ کشور دارید با توانمندی بیشتر آنرا داشته و پرچم عدالت خواهی را بلندتر در اهتزاز داشته باشید و هم حلقه اتصال بین تمام رهروان ترقی و صلح در کشور واحد ما افغانستان عزیز باشید.

با احترام

عبدالواسع غفاری

 

 

 

 توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org