محمد یعقوب هادی

 

«اصالت» هدیهء برای شخصیت سیاستگذاریست که در طبیعت اندیشهء ما چون طلوع آفتابِ نظامِ طبیعت از شرق برخاسته در پهنای سر زمین غرب حقیقت را حیات می بخشد. (یعقوب هادی)

 

ودیعهء سخن

در آسمان افکار و اندیشه های هست "ما" کهکشانی "هدیه" شده که درخشند گی اصالتش، بر بیشه های کدر بینش ها می تابد و تابنده است. هدیۀ این "کهکشان" (اصالت) تابش نجابت اندیشه در نظام تفکر ماست. تابشی که امروز بیشتر و بیشتر از هر وقت دیگر پرتوِگرما و روشنی آنرا برای هستی ماندگار مان نیازمند استیم.

«اصالت» هدیهء برای شخصیت سیاستگذاریست که در طبیعت اندیشهء ما چون طلوع آفتابِ نظامِ طبیعت از شرق برخاسته در پهنای سر زمین غرب حقیقت را حیات می بخشد. «اصالت» تابشگاه تفکر، اندیشه و رفتار یک ابر مرد سیاست است. سیاست گذاریکه از جایگاه طلوع بلند شد و نظام فکری "ما" را دورانساز ساخت. تجربه نشان داده هر آن که از این محور فکری بیرون رفته به کنار های ناخواسته رسیده است. بیایئد از این تجربه بیاموزیم.

امتنان و سپاسگذاری

رفقای ارزشمند، گرداننده گان سایت انترنتی «اصالت»!

«اصالت» سزوار مبارکباد است، مبارکباد. از زحمت کشی های شما به نوبه خود سپاسگذار استم. به سایت «اصالت» گذر همیشه گی دارم. میخوانم، فرا میگیرم و از شما ممنون میشوم. از رابطه رفیقانه برای تفاهم بیشتر روی مسایل مورد علاقه که با شما دارم در اینجا جداگانه سپاسگذاری میکنم.

پیشنهاد و آرزومندی

در حالیکه امکان دست رسی به مجموع بیانیه های رفیق و رهبر متوفی ما (ببرک کارمل) یک چند آگاه استم، با حفظ این مساله میخواهم آرزومندی داشتن تمام بیانات رهبر را در پلینوم های کمیته مرکزی و مناسبت های مختلف در سایت وزین «اصالت» به شما در میان بگذارم. امیدوارم رابطه های رفیقانه ودوستانهء عزیزان این آرزومندی را بر آورده سازد.

با احترامات بیشتر رفیقانه،

 محمد یعقوب هادی

 

اگست ۲۰۱۱

 

 

 

 توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org