دوستان عزیز به سایت اصالت خوش آمدید !        اگر زنده ماندن بقیمت تن دادن به پستی، گذشتن از حیثیت و آبرو و پا ماندن بالای عقاید سیاسی باشد، مرگ صد بار بر آن شرف دارد           دوستان عزیز به سایت اصالت خوش آمدید !      دوستان عزیز به سایت اصالت خوش آمدید !          اگر زنده ماندن بقیمت تن دادن به پستی، گذشتن از حیثیت و آبرو و پا ماندن بالای عقاید سیاسی باشد، مرگ صد بار بر آن شرف دارد اگر تمام تاريکيهاي دنيا با هم جمع شوند روشنايي شمع کوچکي را نيز نميتوانند خاموش کنند     اگر تمام تاريکيهاي دنيا با هم جمع شوند روشنايي شمع کوچکي را نيز نميتوانند خاموش کنند

   

 

اصالت از تمام خلقهای زحمتکش کشور همسایه و برادر ایران  در مبارزۀ برحق و عادلانهء شان برضدِ رژیم ستمگر، سرکوبگر، مرتجع و آخوندی جمهوری اسلامی ایران حمایت و پشتیبانی نموده، اعمال خشونتبار و دور از کرامت بشری و انسانی رژیم منفور و اسلامی ایران را در برابر توده های زحمتکش کشور ایران شدیداً تقبیح و محکوم مینماید.

اصالت به تمام مسوولین سایتها و ویبلاگهای مترقی انترنیتی ایرانی و افغانی پیشنهاد می نماید که به خاطر غمشریکی با ملت قهرمان ایران و خانواده های شهیدان گلگون کفن راه آزادی ایران و محکوم نمودن جنایات بشری رژیم منفور جمهوری اسلامی و آخوندی در برابر توده های زحمتکش ایران برای مدت سه روز صفحات اول سایتها و ویبلاگهای خودرا سیاه نموده و بدین سان ابراز همبستگی خودرا با ملت زحمتکش و برادر ایران اعلام نمایند.

فراخوان حزب توده ایران، حزب طبقه کارگر، به
کارگران و زحمتکشان میهن!

پیکر ندا آقا سلطان که روز شنبه توسط ماموران جنایتکار حکومت خامنه ای از ناحیه قلب هدف گلوله قرار گرفت، امروز تحت تدابیر شدید امنیتی به خاک سپرده شد. مسئولان مسجد نیلوفر واقع در عباس آباد تهران، مراسم ختم وی را که قرار بود بعد از ظهر فردا دوشنبه برگزار شود، لغو کردند.

 

بخواب ای خواهر نازم ندایم              که روح پاک تو گردد صدایم

ندا دادی تو مارا با صداقت               قسم بر آن نگاه بی گناهت

که رایت را بگیریم از سیاهی            که همره ما نکردیم با تباهی

که همواره به ظالم ما بتازیم              که دائم جاودان راهت بسازیم

بخواب ای خواهرم آرام آرام             بخواب ای نو شگفته ای دلارام

شهید راه پاکی ها تو بودی                مبارز با تباهی ها تو بودی

تو که هرگز نبودی خاک و خاشاک     چرا افتاده ای اینگونه در خاک؟

ندایم ای ندای سرزمینم                    صدای جاویدان این زمینم

صدای تو شود داد دلیران                 ندای تو شود فریاد ایران

 

 

 

نمونهء از جنایات ضدانسانی و اسلامی زمامداران و رهبران جمهوری اسلامی و آخوندی ایران

نوزادی كه در شكم مادرش تير خورده!

زن آبستنی امروز در تهران کشته شد؛ بچه اي كه در شكم مادرش تير خورده است و مشاور خامنه ای پرسنل بیمارستانی را تهدید کرد که این خبر منتشر نشود. این عکس را در سطح وسیع پخش کنید تا خامنه ای جنایتکار فاشیست بداند این مزدوران او هستند که آشوبگرند.

این اخبار را به هر نحو که می توانید منعکس کنید:

۱- اکثر مجروحانی که در حادثه کوی دانشگاه وضعیت بدی داشتندً از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بودند.

۲- تقریباً تمامی کشته شدگان حوادث اخیر از ناحیه سر و بالاتنه مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. این امر حاکی از آن است که شلیک کنندگان به سوی دانشجویان و مردم یا لباس شخصی های مسلح بوده اند زیرا نیروی انتظامی آموزش دیده در برخورد با تظاهرات دستور به شلیک تیر هوایی یا در شرایط حاد دستور به هدف گرفتن پایین تنه تظاهر کنندگان را دارد و یا اگر نیروی انتظامی بوده اند دستور کشتار تظاهر کنندگان را داشته اند.

۳- پزشکان بیمارستان رسول اکرم با مشاهده مقتولین به اعتراض دست از کار کشیده و با صدور بیانیه ای افشا کرده اند که مقتولین حوادث اخیر که همگی از ناحیه سر و بالاتنه مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند.

۴- به پزشکان بیمارستان رسول اکرم دستور داده شده است که علت مرگ مقتولین حوادث اخیر را مرگ بیمار در زیر عمل جراحی بنویسند.

۵- دکتر ولایتی کلیه رؤسای دانشگاه های پزشکی را در جلسه ای دعوت کرده و طی تحلیلی به ایشان گفته است نظام از آغاز تا کنون مراحل حساسی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. مرحله حذف شریعتمداری، ماجرای بنی صدر، ماجرای آیت الله منتظری، ۱۸ تیر و اکنون تصمیم دارد که این مرحله را با قاطعیت پشت سربگذارد. وی سپس رؤسای دانشگاه های پزشکی حاضر در جلسه را تهدید کرده است که اگر با تحصن و یا اعتصاب های احتمالی استادان و پزشکان در بیمارستان ها و دانشکده های تحت مدیریت خود قاطعانه عمل نکنند با آنها برخورد خواهد شد.

 

صالحه (رشیدی)

 

خواهرِ ایرانی ام،

بشنو صدایم را

قلبم چنان می تپد

از چشمانم عوض اشک خون می ریزد، دانم دردی را که سال ها کشیدی اما آخوند ها در سوگِ خود قبل از مرگ سیاه پوش کردندت،

قلب های بی رحم و دستان خونین شان خون بار تر شده و احساس انسانی از سرشتِ شان کوچ کرده، به ماتم کربلا سالها گریستند زنجیر زدند ندامت کشیدند اما به کربلای ثانی چه جوابی خواهند داد و تا کی وچند؟ ندامت این روز را که طفلی به دنیای پر ماجرا نیامده حق زندگی وی را می گیرند در بطن مادرش تیر می خورد، چه جوابی خواهند داشت؟

دانم دردت را که فدای سیاست های شوم شرق و غرب می شوی حق مادری را از تو و حق زندگی را از طفلت در بطن می گیرند.

دریدن شکم مادری دریدن بشریت است. میدانم فدا می شوی برای آرمان های کرسی نشینان ظلم و استثمار گران بی بدیل قرنها،

ای خواهر ایرانی، دانم دردت را که با زن افغان کمتر فاصله به مرگ داری.

هرلحظه فدای جنایت و قربانی اهداف شوم خواسته های نا مشروع شریعت و سیاست می شوی،

ناظرین حقوق بشر در جامه انسان با درنده گان وحشی فرقی ندارند یا فرزندان و زنان ایرانی، افغانی، عراقی و فلسطینی در قطار بشر شمرده نمی شوند؟

چرا صدای رستاخیز مادر ایرانی و افغانی را نمی شنوند، امروز با درد تان شریکم هنوز خون های مردم ما در روی جاده ها نخشکیده که جاده های شما را رنگین ساختند.

دانم خواهر که مثل ما در برابر هیولای ناخوانده عاجز و ناتوان هستی به آرزوی آنکه دیگر ندای شهدای ما از لابلای خاک ها با نفرین و سرزنش ایشان را محکمه کنند.

 

مصاحبهء اصالت با رفیق طاهر نسیم تحلیلگر مسایل سیاسی در رابطه به اوضاع ایران

 

مجموعه‌ای از عکس و ویدئو از درگیری‌ها اخیر در ایران

 

"ده کشته" و "یکصد زخمی" در درگیری های دیروز تهران

 

 

باید حساب سی سال را پس بدن!

 

 

درگیری های روز شنبه تهران

 

   
     

 

مقالات

 

 

   

 hit counter javascript

 ۱۳ اگست ۲۰۰۶

 

   

رفقا، دوستان عزیز !  لطفاً نظرات، پیشنهادات، انتقادات، مقاله ها، نوشته ها، مضامین و مطالب علمی و تحلیلی خود را جهتِ نشر به ادرسهای پوست الکترونیکی سایت بفرستید:

admin@esalat.org

esalatadmin@hotmail.com

صاحب امتیاز و مدیر مسوول : انجنیر فضل الرحیم همت

کليه ی حقوق بر اساس قوانين کپی رايت  محفوظ و متعلق به اصالت می باشد.

Copyright2006  Esalat