«اصالت» فرارسیدن نوروز و سال نو را به هموطنان رنجکشیده، غربت رفتگان درد دیده و همکاران گرانمایه شادباد گفته موفقیت پیروزی و بهروزی همه تانرا تمنا دارد و برایتان تندرستی و نیکروزی در سال نو آرزو نموده و باشد که سالی سرشار از شادی و کامروایی داشته باشید. دلهای پر مهرمان را به روزهای سبز و زیبای بهار پیوند می زنیم و شادی را برای یکدیگر به ارمغان می آوریم.

دوباره معجزه آب و آفتاب و زمین
شکوه جاودانه و ماندگار سفره هفت سین
شکوفه و چمن و نور و رنگ و عطر و سرود
سپاس و بوسه و لبخند و شادباش و درود
دوباره چهره نوروز و شادمانی سپید
دوباره عشق و امید
دوباره چشم و دل ما و چهره های بهار
قصه زندگی، آغاز دوباره روزگار.

نوروزی و سال نو، هزاران سال است که در آغازین روزهای بهار، همراه با شکوفایی، سرسبزی و طراوت طبیعت، با قامتی استوار، چهره می نماید و در قلب مردم ما نور امید و شادمانی به ارمغان می آورد. نوروز و بهار آزادگی، انسان دوستی، نو خواهی و نواندیشی را صلا می زنند، سر زندگی را فریاد می کنند، افسردگی را می زدایند، دوستی ها را تجدید و تحکیم می کنند، از ظلمت شب می کاهند، بر روز و روشنایی می افزایند، شکوفه به ارمغان می آورند، نسیم زندگی را در زوایای جان ها جای می دهند. به دیدگان برق مهر و محبت می نشانند و به جان ها صفا و یکرنگی می بخشند.

بهار فصلی زیبا و هنگامهء  رویش سبزه ‌ها و شکوفه‌ها، بهار یعنی؛ آغازی دوباره بر پایان سختی ها، یعنی امیدواری به شكفتن مجدد، یعنی رستاخیز طبیعت، یعنی حیات بعد از ممات و یعنی اشتیاق وصف ناپذیر زندگی.

 

با درودهای صاف و ستره بهاری و نوروزی!

 

 

 

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org