پیام فضل الرحیم «همت»

 به مناسبت نخستین سالگرد سایت «اصالت»

 

رفقا، دوستان و هموطنان عزیز !

نخست از همه به نماینده گی از بورد نشراتی سایت «اصالت» از تمام آنعده دوستان، مسئولین سایتها، رفقا و هموطنانی که به مناسبت نخستین سالگرد سایت «اصالت» پیامهای تبریکیه خود را به ما ارسال نموده اند قلباً اظهار سپاس و امتنان می کنم.

دوستان عزیز،

درست یکسال قبل از امروز بتاریخ ۱۳ اگست سال ۲۰۰۶ سایت «اصالت» به مناسبت دهمین سالگرد وفات ببرک کارمل  بانی ح.د.خ.ا و رهبر بزرگ زحمتکشان افغانستان گشایش یافته و به شخص ایشان اهدا گردید.

«اصالت» نشرات خود را با تعداد محدودی همکاران قلمی آغاز کرد و اکنون همکاران قلمی سایت چندین برابر شده است که باعث بلند رفتن اعتبار و شهرتش در سراسر جهان و به خصوص در کشور دوستداشتنی مان افغانستان گردیده است. قابل یادآوریست که بر اساس ارقام دقیقی که از سِروَر (server) دریافت می کنیم با گذشت هر روز بر تعداد بازدیدکننده گان سایت در سراسر جهان و به خصوص در میهن عزیز ما افغانستان افزوده می شود. طی یکسال گذشته بیشتر از هشتاد هزار ۸۰۰۰۰ بار از «اصالت» بازدید شده است.

سایت «اصالت» در مدت زمان کوتاهی توانسته است عقول و قلوب بیشترین بیننده گان درون مرزی و بیرون مرزی ما را تسخیر نماید. بنا بر این، این موفقیت بزرگ را در قدم اول برای تمامی همکاران قلمی «اصالت» صمیمانه تبریک میگویم چون اين موفقيت بزرگ درنتيجه کار پر ثمر تمام همکاران قلمی، دوستان و علاقمندان اين سايت ميسر گرديده است که با ارسال مضامين، مقالات علمی، اقتصادی، سیاسی، تاریخی، اجتماعی، ادبی و فرهنگی، بازنشر سخنرانیها و بیانیه های زنده یاد رفیق ببرک کارمل، اسناد حزبی، پلینوم ها، تصاویر، نوارهای ویدیویی، نظريات و پيشنهادات شان توانستند سایت «اصالت» را امروز به یک سایت با اعتبار و محبوب القلوب همه تبدیل نمایند.

من در حاليکه یک بار دیگر اين موفقيت را برای تمام همکاران قلمی، رفقا و دوستان تبريک ميگويم، در اين مرحله حساس تاريخی کشور مان، از تمام دانشمندان، روشنفکران، قلم بدستان، سیاستمداران و فرهنگيان کشور صمیمانه تقاضا ميکنم تا در غنی ساختن هرچه بيشتر اين سايت سهم بگيرند و رسالت خود را در برابر مردم ستمدیده و زحمتکش افغانستان ادا نمایند.

با استفاده از فرصت، لازم میدانم که از همکاری های بی شایبه و صمیمانه ی همکاران، رفقا و دوستان گران ارج قلباً به نماینده گی از دست اندرکاران سایت «اصالت» اظهار سپاس و امتنان بیکران نمایم و برای همه ی آنها صحت و سلامتی و طول زیاد عمر آرزو می کنم.

برای سپاس از اين همکاریها، کمک های بيدريغ و محبت های شما واژه ای که بتواند امتنان من را بيان کند پيدا کرده نمیتوانم. و اٌمیدوارم با همان حس مسئوليتی که تا کنون نشان داده ايد مطالب، نوشته ها، نظرات، انتقادات و پيشنهادهای خود را برای ما بفرستيد.

 

با درود های فراوان

 انجنیر فضل الرحیم «همت»

 صاحب امتياز و مدیر مسئول سايت «اصالت»

 

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

 

www.esalat.org