یاد و بود از شهیدان گلگون کفن حزب و
دولت دموکراتیک افغانستان
 

 گور خونین شهیدان به تو آواز دهد

شعله ی را که فروزان شده خاموش مکن

ما به اُمیدی وفای تو گذشتیم ز جان

دوستان را مبر از یاد و فراموش مکن

 

رفقای گرامی،

 با ابراز سپاس از شما دست اندرکاران سایتِ اصالت که به یادبود از شهدای گلگون کفن راه آزادی که جان های شیرین شانرا بی هراس در راه دفاع از آرمانهای والای انقلاب فدا نمودند، به زیبایی این سایت پُرمحتوی افزودید.

بیجا نیست که از جملۀ شهدای گلگون کفن یادی از محترم شهید کمال الدین شیوا کارمند ریاست پنج امنیت دولتی و قوماندان عمومی مفرزۀ های سمت شمال که در روز دوم عید سعید فطر در راه بازگشت به وظیفه اش در منطقه ی ولسوالی کلکان ولایت کابل جام شهادت نوشید و به خون خویش بر روی سَرَک نوشته بود "زنده باد انقلاب"، روحش شاد باد !

همچنان رفیق شهید محترم غلام جیلانی کارمند ریاست پنج امنیت دولتی که به خاطر خنثی نمودن یک بمب در داخل ریاست پنج جام شهادت نوشید، روحش شاد !

باید اضافه کنم که بیوگرافی و یا تاریخ دقیق شهادت رفقای متذکره را به خاطر ندارم که صمیمانه معذرت میخواهم.

زنده باد نام شهدای گلگون کفن حزب دموکراتیک خلق افغانستان و دولت جمهوری دموکراتیک افغانستان.

 

عبدالحکیم شناس، از شهر هامبورگ جرمنی

 

رفیق شهید عزیز نوری 

 

دست اندرکاران اصالت از شما رفقا، دوستان و هموطنان عزیز صیمانه تقاضا میکنند كه هر گونه اطلاع، خاطره، نام و يا ردي از اين شهدا داريد، در اختيار ما قرار بدهيد، هر خاطرۀ شما ولو بسيار كوچك باشد، برگ زريني از تاريخ استقامت و پايداري لاله هاي داغدار اين مرز و بوم است. لطفاً در تدوين اين ليست، ما را همياري كنيد و در جمع آوری  زندگینامه، خاطره ها و حماسه های این قهرمانان و شهیدان و معرفی آنها به نسلهای جدید مبارزان راه آزادی، ترقی و دموکراسی ، یاری رسانده، رسالت و دین خودرا ادا نمایید.

 

زنده گینامه های قهرمانان و شهیدان گلگون کفن را به ادرس های ذیل میتوانید برای ما بفرستید:

 

ادارۀ سایت "اصالت"

admin@esalat.org

esalatadmin@hotmail.com